Mirja Andersson
Prefekt+358 207 699 570
mirja.andersson@arcada.fi

Gitta Eriksson
Amanuens
gitta.eriksson@arcada.fi

Kim Skön
Examensansvarig lektor i naturvetenskap och energiteknik
+358 207 699 527
kim.skon@arcada.fi

Harri Anukka
Laboratorieingenjör
+358 207 699 552
harri.anukka@arcada.fi

Silas Gebrehiwot

Senior Lecturer in Mechanical Engineering
+358 207 699 612
silas.gebrehiwot@arcada.fi

Rene Herrmann
Lektor i naturvetenskap och kompositmaterial
+358 207 699 544
rene.herrmann@arcada.fi

Kaj Karumaa
Lektor i distibuerade energisystem
+358 50 342 5033
kaj.karumaa@arcada.fi

Kim Rancken
Lektor i elektronik
+358 207 699 522
kim.rancken@arcada.fi

Mathew Vihtonen
Lektor i maskinteknik
+358 207 699 632
mathew.vihtonen@arcada.fi

Stewart Makkonen-Craig
Lektor i materialvetenskap
+358 207 699 477
stewart.makkonen-craig@arcada.fi