Linn Hongell
Prefekt
+358 207 699 524
linn.hongell@arcada.fi

Camilla Genberg
Amanuens
+358 207 699 672
camilla.genberg@arcada.fi

Hanne Karlsson
Amanuens
+358 207 699 582
hanne.karlsson@arcada.fi

Dennis Biström
Lektor i informationsteknik
+358 207 699 418
dennis.bistrom@arcada.fi

Kaj-Mikael Björk
Överlärare, forskning inom big data analytik och artificiell intelligens
+358 207 699 432
kaj-mikael.bjork@arcada.fi

Niklas Eriksson
Överlärare i digital marknadsföring
+358 207 699 620
niklas.eriksson@arcada.fi

Susanna Fabricius
Lektor i turism, utbildningsansvarig för Företagsekonomi och International Business
+358 207 699 573
susanna.fabricius@arcada.fi

Mikael Forsström
Lektor i modern företagsekonomi
+358 207 699 537
mikael.forsstrom@arcada.fi

Mia Halmén
Lektor i företsgekonomi
+358 207 699 589
mia.halmen@arcada.fi

Robert Henriksson
Lektor i logistik
+358 207 699 687
robert.henriksson@arcada.fi

Jonny Karlsson
Lektor i informationsteknik, utbildningsansvarig för Informationsteknik
+358 207 699 512
jonny.karlsson@arcada.fi

Tove Kietz
Lektor i företagsekonomi
+358 207 699 455
tove.kietz@arcada.fi

Jan Nyberg
Lektor i informationssystem
+358 207 699 532
jan.nyberg@arcada.fi

Patrik Pehrsson
Lektor i företagsekonomi
+358 207 699 592
patrik.pehrsson@arcada.fi

Linda Puukko
Lektor i ekonomistyrning
+358 207 699 686
linda.puukko@arcada.fi

Siv Relander
Lektor i företagsekonomi
siv.relander@arcada.fi

Andrey Scherbakov-Parland
Senior Lecturer in Information Technology
andrey.shcherbakov@arcada.fi

Andreas Stenius
Lektor i företagsekonomi
andreas.stenius[a]arcada.fi

Minna Stenius
Lektor i företagsekonomi, utbildningsansvarig för International Business management 
+358 207 699 413
minna.stenius@arcada.fi

Christa Tigerstedt
Lektor i företagsekonomi
+358 207 699 529
christa.tigerstedt@arcada.fi

Magnus Westerlund
Lektor i informationsteknik, proprefekt, utbildningsansvarig för Big Data Analytics 
+358 207 699 540
magnus.westerlund@arcada.fi