Kontaktuppgifter

Linn Hongell
Prefekt
+358 294 282 524
E-post: linn.hongell@arcada.fi

Hanna Grönholm
Amanuens
+358 294 282 708
E-post: hanna.gronholm@arcada.fi

Olivia Lindström
Amanuens
+358 50 524 2777
E-post: olivia.lindstrom@arcada.fi

Camilla Genberg (moderskapsledig)
Amanuens
+358 294 282 672
E-post: camilla.genberg@arcada.fi

Ingalill Aspholm
Lärare i företagsekonomi 
+358 294 282 557
E-post: ingalill.aspholm@arcada.fi

Dennis Biström
Lektor i informationsteknik
+358 294 282 418
E-post: dennis.bistrom@arcada.fi

Kaj-Mikael Björk
Överlärare, forskning inom big data analytik och artificiell intelligens
+358 294 282 832
E-post: kaj-mikael.bjork@arcada.fi

Niklas Eriksson
Överlärare i digital marknadsföring
+358 294 282 620
E-post: niklas.eriksson@arcada.fi

Leonardo Espinosa Leal
Senior Lecturer in Big Data Analytics
+358 294 282 549
leonardo.espinosaleal@arcada.fi

Susanna Fabricius
Lektor i turism, utbildningsansvarig för Företagsekonomi och International Business
+358 294 282 573
E-post: susanna.fabricius@arcada.fi

Mikael Forsström
Lektor i modern företagsekonomi
+358 294 282 537
E-post: mikael.forsstrom@arcada.fi

Mia Halmén
Lektor i företsgekonomi
+358 294 282 589
E-post: mia.halmen@arcada.fi

Robert Henriksson
Lektor i logistik
+358 294 282 687
E-post: robert.henriksson@arcada.fi

Jonny Karlsson
Lektor i informationsteknik, utbildningsansvarig för Informationsteknik
+358 294 282 512
E-post: jonny.karlsson@arcada.fi

Tove Kietz
Lektor i företagsekonomi
+358 294 282 455
E-post: tove.kietz@arcada.fi

Jan Nyberg
Lektor i informationssystem
+358 294 282 532
E-post: jan.nyberg@arcada.fi

Henrik Nyman
Överlärare i smarta digitala lösningar, utbildningsansvarig för International Business Management
+358 294 282 706
E-post: henrik.nyman@arcada.fi

Linda Puukko
Lektor i ekonomistyrning
+358 294 282 686
E-post: linda.puukko@arcada.fi 

Andrey Scherbakov-Parland
Lektor i informationsteknologi
E-post: andrey.shcherbakov@arcada.fi

Elena Smirnova 
Internationell Amanuens
+358 294 282 591
E-post: elena.smirnova@arcada.fi

Andreas Stenius
Lektor i företagsekonomi
andreas.stenius[a]arcada.fi

Christa Tigerstedt
Lektor i företagsekonomi
+358 294 282 529
E-post: christa.tigerstedt@arcada.fi

Anna Wehren
Lektor i företagsekonomi
+358 294 282 XXX
E-post: anna.wehren@arcada.fi

Fredrik Welander
Lektor i informationsteknik
+358 294 282 514
E-post: fredrik.welander@arcada.fi

Magnus Westerlund
Lektor i informationsteknik, proprefekt, utbildningsansvarig för Big Data Analytics 
+358 294 282 540
E-post: magnus.westerlund@arcada.fi