Linn Hongell
Prefekt
+358 294 282 524
linn.hongell@arcada.fi

Camilla Genberg
Amanuens
+358 294 282 672
camilla.genberg@arcada.fi

Ingalill Aspholm
Lärare i företagsekonomi 
+358 294 282 557
ingalill.aspholm@arcada.fi

Dennis Biström
Lektor i informationsteknik
+358 294 282 418
dennis.bistrom@arcada.fi

Kaj-Mikael Björk
Överlärare, forskning inom big data analytik och artificiell intelligens
+358 294 282 832
kaj-mikael.bjork@arcada.fi

Niklas Eriksson
Överlärare i digital marknadsföring
+358 294 282 620
niklas.eriksson@arcada.fi

Leonardo Espinosa Leal
Senior Lecturer in Big Data Analytics
+358 294 282 549
espinosl@arcada.fi

Susanna Fabricius
Lektor i turism, utbildningsansvarig för Företagsekonomi och International Business
+358 294 282 573
susanna.fabricius@arcada.fi

Mikael Forsström
Lektor i modern företagsekonomi
+358 294 282 537
mikael.forsstrom@arcada.fi

Mia Halmén
Lektor i företsgekonomi
+358 294 282 589
mia.halmen@arcada.fi

Robert Henriksson
Lektor i logistik
+358 294 282 687
robert.henriksson@arcada.fi

Jonny Karlsson
Lektor i informationsteknik, utbildningsansvarig för Informationsteknik
+358 294 282 512
jonny.karlsson@arcada.fi

Tove Kietz
Lektor i företagsekonomi
+358 294 282 455
tove.kietz@arcada.fi

Jan Nyberg
Lektor i informationssystem
+358 294 282 532
jan.nyberg@arcada.fi

Henrik Nyman
Överlärare i smarta digitala lösningar, utbildningsansvarig för International Business Management
+358 294 282 706
henrik.nyman@arcada.fi

Patrik Pehrsson
Lektor i företagsekonomi
+358 294 282 592
patrik.pehrsson@arcada.fi

Linda Puukko
Lektor i ekonomistyrning
+358 294 282 686
linda.puukko@arcada.fi 

Andrey Scherbakov-Parland
Lektor i informationsteknologi
andrey.shcherbakov@arcada.fi

Elena Smirnova 
Internationell Amanuens
+358 294 282 591
elena.smirnova@arcada.fi

Andreas Stenius
Lektor i företagsekonomi
andreas.stenius[a]arcada.fi

Christa Tigerstedt
Lektor i företagsekonomi
+358 294 282 529
christa.tigerstedt@arcada.fi

Magnus Westerlund
Lektor i informationsteknik, proprefekt, utbildningsansvarig för Big Data Analytics 
+358 294 282 540
magnus.westerlund@arcada.fi